Cloud Academy to nowoczesny, zintegrowany system informatyczny stworzony przez Centrum Badań i Programowania WSB-NLU w Nowym Sączu.

Kilka faktów o CloudA:

• System jest emanacją 20-letniego doświadczenia naszej uczelni w tworzeniu informatycznych narzędzi wspomagających zarządzanie szkolnictwem wyższym.

• CloudA umożliwia kompleksowe zarządzanie każdym aspektem funkcjonowania uczelni oraz realizację nowoczesnych zajęć na odległość dzięki modułowi multitransmisji zajęć.

Pełne zintegrowanie wszystkich elementów systemu eliminuje ryzyko wystąpienia błędów wynikających z przesyłu danych pomiędzy poszczególnymi aplikacjami/modułami.

• Wraz z dowolnym programem typu FK CloudA może obsługiwać 100% procesów realizowanych na uczelni.

• System może funkcjonować samodzielnie lub zostać połączony z aplikacjami USOS

• Dzięki użyciu najnowszych technik programistycznych, możliwe jest swobodne modyfikowanie CloudA i dostosowywanie go do indywidualnych potrzeb dowolnej uczelni lub jednostki edukacyjnej.

• CloudA posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że jest maksymalnie przyjazdy dla każdej grupy użytkowników: studentów, kadry dydaktycznej, administracji oraz władz uczelni.

• Rozbudowany moduł controllingu finansowego umożliwia precyzyjne monitorowanie m.in. rentowności poszczególnych kierunków, specjalności, jednostek oraz procesów.

• Moduł generowania 150 rodzajów dokumentów oraz ich elektroniczny obieg znacznie usprawnia wszystkie procesy zachodzące na uczelni.

• Z systemu można korzystać za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.

• CloudA jest w pełni skalowalny, zatem może być z powodzeniem wdrożony niezależnie od wielkości uczelni.

• System posiada rekomendację Niezależnego Zrzeszenia Studentów jako system zapewniający nowoczesną i kompleksową obsługę studentów w każdym aspekcie.

ASP.NET MVC
Wykonanie za pomocą technik programistycznych ASP.NET (EntityFramework, MVC), na silniku bazodanowym Microsoft SQLServer.
Material Design

Zaprojektowanie w stylu Material Design zapewniającym intuicyjną obsługę.

Aplikacja internetowa
Działanie na zasadzie aplikacji internetowej, nie wymagającej instalacji specjalnego oprogramowania.
Wersja mobilna
Dostępność wersji mobilnej umożliwiającej obsługę poprzez dowolne urządzenie typu smart z dostępem do Internetu oraz dedykowanej aplikacji CloudA do pobrania w Google Play oraz sklepie firmy Apple
Wirtualny Dziekanat
Strefa studenta
Strefa wykładowcy
Kadry
Finanse
Multitransmisja zajęć
Strefa Mobilna

Koszty przygotowania i archiwizacji dokumentacji procesu dydaktycznego - spadek o 89%

Czas przygotowania i archiwizacji dokumentacji procesu dydaktycznego - spadek o 92%

Czas przygotowania harmonogramów zajęć na 1 semestr - spadek o 81%

Koszty zatrudnienia kadry dydaktyczno-naukowej - spadek o 35%

Koszty zatrudnienia pracowników administracyjnych - spadek o 48%

Koszty bieżące funkcjonowania: materiały biurowe, energia elektryczna, eksploatacja sal na potrzeby zajęć itd. - spadek o 25%

Korzystanie z systemu Cloud Academy jest możliwe w dwóch formułach:

1. Licencji miesięcznej: licencyjne korzystanie z części lub całości systemu przez określony czas

2. Licencji bezterminowej: zalup licencji i instalacja systemu na serwerach wybranych przez uczelnię

 

Oferta CloudA obejmuje cztery pakiety:

1. PAKIET STANDARD

2. PAKIET OPTIMUM

3. PAKIET MAKSIMUM

4. MULTITRANSMISJA NA GODZINY

 

Opłaty za korzystanie z systemu są ustalane indywidualnie na podstawie wybranej formuły, pakietu oraz liczby kont studenckich. 

W celu otrzymania indywidualnej wyceny wraz z podaniem czasu wdrożenia prosimy o wypełnienie Ankiety Wyceny Indywidualnej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z osobami wskazanymi w zakładce "Kontakt".

 

W każdym pakiecie istnieje możliwość indywidualnego dostosowania systemu CloudA do potrzeb i oczekiwań danej uczelni lub jednostki.

Technologia wykonania systemu umożliwia jego łatwe modyfikowanie, co sprawia, że docelowa funkcjonalność i liczba obsługiwanych przez system procesów oraz jednostek uczelni jest nieograniczona.

Zmiany mogą obejmować:

  • Wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności w poszczególnych modułach systemu;
  • Zaprojektowanie i stworzenie nowych modułów dotyczących specyficznych procesów realizowanych przez daną uczelnię, w pełni kompatybilnych z pozostałymi elementami systemu.

Koszty modyfikacji systemu są ustalane indywidualnie na podstawie zakresu zmian i wynikających z nich niezbędnych prac programistycznych.

Informacje ogólne, współpraca biznesowa

Bartosz Stępień

Email: bartosz.stepien@wsb-nlu.edu.pl

Tel.: 502 169 578

Szczegółowe informacje technologiczne

Artur Kornatka

Email: akornatka@wsb-nlu.edu.pl 

Tel.: 791 159 489