Cloud Academy to nowoczesny, zintegrowany system informatyczny stworzony przez Wyższą Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Nasza uczelnia posiada przeszło 20-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych usprawniających funkcjonowanie dla uczelni (jako pierwsza uczelnia w Polsce stworzyliśmy i wdrożyliśmy m.in. Wirtualny Dziekanat oraz Wirtualny Indeks).

Służy kompleksowemu zarządzaniu uczelnią w każdym aspekcie jej funkcjonowania. Zawiera wszystko, czego potrzebuje nowoczesna uczelnia z dużym potencjałem rozwoju. Jego głównym zadaniem jest poprawa jakości dydaktyki oraz wydajności operacyjnej i w efekcie zwiększenie rentowności uczelni.

CloudA organizuje i usprawnia pracę każdego działu uczelni, począwszy od dziekanatu, poprzez kwesturę i kadry, na dziale marketingu kończąc. Władzom uczelni daje natomiast znacznie większe niż dotychczas możliwości monitorowania i planowania działalności poszczególnych jednostek uczelni.

System został nagrodzony tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii „Product" w XI edycji konkursu Najwyższa Jakość QI 2017, realizowanego pod patronatem PARP, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uzyskał również rekomendację Niezależnego Zrzeszenia Studentów jako system zapewniający studentom komfortową i kompleksową obsługę procesu studiowania.

 

ASP.NET MVC
Wykonanie za pomocą technik programistycznych ASP.NET (EntityFramework, MVC), na silniku bazodanowym Microsoft SQLServer.
Material Design

Zaprojektowanie w stylu Material Design zapewniającym intuicyjną obsługę.

Aplikacja internetowa
Działanie na zasadzie aplikacji internetowej, nie wymagającej instalacji specjalnego oprogramowania.
Wersja mobilna
Dostępność wersji mobilnej umożliwiającej obsługę poprzez dowolne urządzenie typu smart z dostępem do Internetu oraz dedykowanej aplikacji CloudA do pobrania w Google Play oraz sklepie firmy Apple
Wirtualny Dziekanat
Strefa studenta
Strefa wykładowcy
Kadry
Finanse
Multitransmisja zajęć
Strefa Mobilna

Koszty przygotowania i archiwizacji dokumentacji procesu dydaktycznego - spadek o 89%

Czas przygotowania i archiwizacji dokumentacji procesu dydaktycznego - spadek o 92%

Czas przygotowania harmonogramów zajęć na 1 semestr - spadek o 81%

Koszty zatrudnienia kadry dydaktyczno-naukowej - spadek o 35%

Koszty zatrudnienia pracowników administracyjnych - spadek o 48%

Koszty bieżące funkcjonowania: materiały biurowe, energia elektryczna, eksploatacja sal na potrzeby zajęć itd. - spadek o 25%

Korzystanie z systemu Cloud Academy jest możliwe w dwóch formułach:

1. Licencji miesięcznej: licencyjne korzystanie z części lub całości systemu przez określony czas

2. Licencji bezterminowej: zalup licencji i instalacja systemu na serwerach wybranych przez uczelnię

 

Oferta CloudA obejmuje cztery pakiety:

1. PAKIET STANDARD

2. PAKIET OPTIMUM

3. PAKIET MAKSIMUM

4. MULTITRANSMISJA NA GODZINY

 

Opłaty za korzystanie z systemu są ustalane indywidualnie na podstawie wybranej formuły, pakietu oraz liczby kont studenckich. 

W celu otrzymania indywidualnej wyceny wraz z podaniem czasu wdrożenia prosimy o wypełnienie Ankiety Wyceny Indywidualnej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z osobami wskazanymi w zakładce "Kontakt".

 

W każdym pakiecie istnieje możliwość indywidualnego dostosowania systemu CloudA do potrzeb i oczekiwań danej uczelni lub jednostki.

Technologia wykonania systemu umożliwia jego łatwe modyfikowanie, co sprawia, że docelowa funkcjonalność i liczba obsługiwanych przez system procesów oraz jednostek uczelni jest nieograniczona.

Zmiany mogą obejmować:

  • Wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności w poszczególnych modułach systemu;
  • Zaprojektowanie i stworzenie nowych modułów dotyczących specyficznych procesów realizowanych przez daną uczelnię, w pełni kompatybilnych z pozostałymi elementami systemu.

Koszty modyfikacji systemu są ustalane indywidualnie na podstawie zakresu zmian i wynikających z nich niezbędnych prac programistycznych.

Informacje ogólne, współpraca biznesowa

Bartosz Stępień

Email: bartosz.stepien@wsb-nlu.edu.pl

Tel.: 502 169 578

Szczegółowe informacje technologiczne

Artur Kornatka

Email: akornatka@wsb-nlu.edu.pl 

Tel.: 791 159 489